Praca

Specjalista ds.Marketingu

ZAKRES ZADAŃ:
  • Promocja firmy​,
  • Współtworzenie i koordynowanie kampanii marketingowych nowych produktów,
  • Wprowadzanie aktualizacji strony internetowej oraz sklepu i dbanie o ich prawidłowe funkcjonowanie,
  • Tworzenie i koordynacja prac nad folderami i katalogami,
  • Przygotowywanie prezentacji, udział w konferencjach branżowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe - najlepiej kierunkowe,
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu,
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Duża samodzielność w realizacji powierzanych zadań, energia do działania,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office,
  • Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • Udział w szkoleniach i stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać na adres mantar@mantar.com.pl z dopiskiem "Specjalista ds.Marketingu"

Skontaktuj się z Nami