Praca

Przedstawiciel Handlowy

ZAKRES ZADAŃ:
  • Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie doboru produktów firmy​,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych.

WYMAGANIA:
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Udział w szkoleniach i stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie.CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać na adres mantar@mantar.com.pl z dopiskiem "Doradca Techniczno-Handlowy"

Skontaktuj się z Nami