Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

O firmie

O FIRMIE

MANTAR

Od 1993 roku zajmujemy się produkcją metalowych szafek na potrzeby telewizji kablowych, sieci ethernetowych (internet - LAN) oraz innych urządzeń elektronicznych i szaf sterowniczych.
Ostatnio mocno rozwija się dział związany z techniką światłowodową. Specjalizujemy się w szafkach szczególnie odpornych na włamania.
Utrzymując ścisły kontakt z naszymi Klientami opracowaliśmy szeroką gamę produktów, których przykłady znajdziecie Państwo w zamieszczonej dalej ofercie. Szczególnie korzystna jest współpraca przy budowie nowej lub modernizacji starej sieci. Dostosowujemy się wówczas do indywidualnych potrzeb Klienta. 


 
 
Zasady przy opracowaniach prototypu  i wdrożeń produkcyjnych.
 
  1. Klient przesyła gotowy projekt szafki do wykonania. Po naszej stronie jest adaptacja do naszych możliwości technologicznych w porozumieniu z zamawiającym, wykonanie projektów warsztatowych, zaprogramowanie maszyn CNC. Projekt szafki jest własnością klienta  i on odpowiada za efekt końcowy . Ewentualne zmiany i poprawki na koszt klienta.
  2. Klient przedstawia nam założenia jakie oczekuje od szafki i prosi o wykonanie projektu, czasami prototypu. W takim wypadku są trzy rozwiązania:
a. Zamawiający płaci za opracowanie nowej skrzynki i jest właścicielem opracowania może zlecić nam produkcję seryjną albo zlecić komuś innemu. My nie możemy produkować tych szafek dla innych firm bez zgody właściciela opracowania.
b. Zamawiający przedstawia założenia jakie oczekuje od szafki i zamawia u nas wykonanie partii szafek po określonej cenie nie obejmującej, wdrożenia, projektowania, nie zastrzega żadnych praw autorskich. Wykonujemy zamówienie. Czasami klient dzieli się z nami uwagami lub sugeruje jakieś poprawki w następnych zamówieniach. Za poprawki nie płaci. My jesteśmy właścicielami praw autorskich. Przy ciekawszych rozwiązaniach zastrzegamy sobie prawa autorskie. Jest to najczęstsza forma współpracy.
c. Zamawiając pojedynczą lub więcej nietypowych szafek, cenę opracowania ma uwzględnioną w koszcie całego zamówienia.
Konsultując się z inwestorem, opracowujemy wspólnie szafkę. Spełnia ona wówczas jego wymagania dotyczące przyszłej eksploatacji, zabezpieczenia urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi oraz kolorystyki. Wykonujemy także szafki według dokumentacji dostarczonej przez Klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szafki, które przez wiele sieci internetowych wykorzystywana jest w miejscach szczególnie narażonych na włamania (typ M-WZM, SP).
Szafki zabezpieczone są antykorozyjnie oraz malowane elektrostatycznie farbą epoksydowo-poliestrową.
 
Zapraszamy do współpracy. 
 
3.      Klient przesyła nam gotową szafkę i chce złożyć u nas zamówienie na jej produkcję. Musi złożyć dla nas deklarację, że ponosi wszelką odpowiedzialność za ewentualne naruszenie do niej praw autorskich osób trzecich.
4.        Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku opracowujemy od początku do końca nasze autorskie rozwiązania. Produkujemy ich różne wersje i modyfikacje zależne od potrzeb konkretnego klienta.
 

 

Skontaktuj się z Nami

FORMULARZ KONTAKTOWY