Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

O firmie

O FIRMIE

MANTAR

Firma MANTAR założona w 1993 r. przez pana Andrzeja Browarskiego w niezmienionej formie prawnej zajmuje się produkcją szaf, obudów, skrzynek, wyświetlaczy z blach czarnych, powlekanych, nierdzewnych i aluminiowych.
Od początku stawiamy na innowacje konstrukcyjne oraz technologiczne,
dostarczając wszelkie obudowy potrzebne do instalacji światłowodowych.
Od 2022 r firma kontynuje działalność jako Mantar Bartosz Browarski, firma z 100 % kapitałem polskim realizując dalej produkcję solidnych szafek metalowych w najnowocześniejszej technologi CNC, produkowanych we własnym zakładzie w Polsce w Opatowie Śląskim.

 
Rozszerzamy nasze usługi projektowe  i produkcję na inne branże, gdzie obudowa i uchwyty do światłowodów są potrzebne,   - takie jak infrastruktura kolejowa , drogowa, parkingi, stadiony, zakłady przemysłowe, monitoringi, Inteligentne Miasto, Data Center.itp.
Metal jest materiałem w pełni poddającym się recyklingowi co jest istotne np. przy modernizacji  sieci informatycznej, także zgodnym z współczesnymi wyzwaniami Ochrony Środowiska Naturalnego
W dalszym ciągu pozostajemy głównie biurem projektowym, prototypownią , wykonawcą krótkich i dłuższych serii.
Posiadamy własne biuro projektów, nowoczesny zakład produkcyjny, technologię obróbki plastycznej blach, sklep internetowy z produktami standardowymi, będącymi na stanie magazynowym.
Własny park maszynowy zawierajcy: Gilotynę, Wykrawarki, Giętarki, prasy PEM, Clinching, Spawanie TIG I MAG,Lutospawanie, Szlifiernię, Malarnię, Wylewanie uszczelek PUR, Sitodruk, Frezowanie, łaczenie szkła za stalą , prasy wyoblające, frezowanie kluczy, pakowanie automatyczne.
Specjalizujemy się w opracowaniach prototypów krótkich serii często na konkretne potrzeby klienta. Zastrzegamy też ogólną ważność ofert, na 30 dni od złożenia o ile nie uzgodnimy inaczej.


Zapraszamy do współpracy 

Skontaktuj się z Nami

FORMULARZ KONTAKTOWY