Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

O firmie

O FIRMIE

MANTAR

Od 1993 roku zajmujemy się produkcją metalowych szafek na potrzeby telewizji kablowych, sieci ethernetowych (internet - LAN) oraz innych urządzeń elektronicznych i szaf sterowniczych.
Ostatnio mocno rozwija się dział związany z techniką światłowodową. Specjalizujemy się w szafkach szczególnie odpornych na włamania.
Utrzymując ścisły kontakt z naszymi Klientami opracowaliśmy szeroką gamę produktów, których przykłady znajdziecie Państwo w zamieszczonej dalej ofercie. Szczególnie korzystna jest współpraca przy budowie nowej lub modernizacji starej sieci. Dostosowujemy się wówczas do indywidualnych potrzeb Klienta. 
Konsultując się z inwestorem, opracowujemy wspólnie szafkę. Spełnia ona wówczas jego wymagania dotyczące przyszłej eksploatacji, zabezpieczenia urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi oraz kolorystyki. Wykonujemy także szafki według dokumentacji dostarczonej przez Klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szafki, które przez wiele sieci internetowych wykorzystywana jest w miejscach szczególnie narażonych na włamania (typ M-WZM, SP).
Szafki zabezpieczone są antykorozyjnie oraz malowane elektrostatycznie farbą epoksydowo-poliestrową.
 
Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z Nami

FORMULARZ KONTAKTOWY